Cenejše vstopnice za ogled predstav Slovenskega mladinskega gledališča

1. Kaj potrebujem za cenejšo vstopnico predstav Slovenskega mladinskega gledališča (SMG)?
Za cenejšo vstopnico potrebuješ t. i. dopis ter veljavno študentsko izkaznico (ali veljavno izkaznico društva Filoslav).

"Dopis" je dokument, s katerim ima vsak član na voljo vstopnice za SMG (vse predstave SMG razen premier) po precej znižani ceni. En dopis velja za nakup ene vstopnice. Število dopisov, ki jih posamezni član lahko dobi, je neomejeno. (Dopisov kljub temu ne izdajamo v neomejenih količinah, temveč glede na zanimanje).

2. Kje dobim t. i. dopis (dokument za cenejšo vstopnico)?
Za dopis piši na drustvo.filoslav@gmail.com. Ker je potrebno vstopnice z dopisom kupiti vsaj 2 dni pred predstavo, ti priporočamo, da si dopis priskrbiš dovolj zgodaj.

3. Kje lahko kupim cenejšo vstopnico?
Vstopnico po znižani ceni lahko kupiš samo v Prodajni galeriji SMG na Trgu francoske revolucije 5, in sicer do 2 dni pred predstavo.

Prodajna galerija SMG: https://www.mladinsko.com/nakup2/prodajna-mesta/